Татошка
Ой, кто к нам пришел!!! dustman Мы тут дискутируем о Детях и их Родителях Ma У Вас уже есть прописка на нашем форуме? ВВедите логин и пароль для идентификации loony Вы тут впервые? Пройдите на регистрацию eyes Надеюсь Вам понравится наше общество и Вы присоединитесь к нашему шумному коллективу Cool

ФорумPortalЧаВоРегистрацияВход
ICE Радио

Навигация
 Портал
 Форум
 Пользователи
 ЧаВо
 Поиск
Последние темы
» ГМО. Шкідливо чи ні?
Пн Июн 06, 2011 12:11 am автор Шоколадка

» Право на лево
Пн Июн 06, 2011 12:03 am автор Шоколадка

» Методи планування дитини
Вс Июн 05, 2011 11:56 pm автор Шоколадка

» Мультфильсы онлайн
Сб Фев 12, 2011 2:16 pm автор Cupuyc

» Семь объективных причин нежелания мужей присутствовать на родах
Пт Ноя 26, 2010 1:48 pm автор Арсен

» Музыкальный топик
Ср Ноя 10, 2010 1:26 pm автор Cupuyc

» Аплікація. Ніколи не рано!
Пт Окт 15, 2010 6:21 pm автор Ясна

» Увага! Тут піднімають настрій!
Чт Окт 07, 2010 3:45 pm автор Barbaris Vulgaris

» Релігія і ми у ній...
Пн Окт 04, 2010 1:44 pm автор Barbaris Vulgaris

Партнеры
Создать форум
Погода

Поделиться | 

Список речей для пологіі і перебування у пологовому

Перейти вниз 
АвторСообщение
Barbaris Vulgaris
Admin

Женщина Сообщения : 143
Дата регистрации : 2010-02-05

СообщениеТема: Список речей для пологіі і перебування у пологовому   Пт Мар 19, 2010 3:45 pm

Короткий список:
1. Документи:

• обмінна картка
  • паспорт
  • якщо з вами наважився "народжувати" чоловік, то, зазвичай, будуть необхідними і такі його документи, як його паспорт, результати його флюроографії та аналізу на стафілокок. Але "чоловічий" список завжди треба заздалегідь уточнити у тому пологовому, у якому ви бажаєте народжувати, адже вимоги у даному випадку бувають різними.
2. Одяг:

• халат
  • нічна сорочка чи довга футболка, але такі, щоб вам було зручно у ній годувати дитинку. А ще краще прихопити зі собою 2 нічні сорочки.
  • зручні тапки, краще ті, які добре миються.
  • шкарпетки
  • одноразові трусики (2-3 шт.). Уточнюйте перед пологами у лікаря, чи дозволяє він використовувати одноразові або бавовняні трусики після пологів. Зазвичай, дозволяють одноразові.
  • бюстгальтери для годування (1-2 шт.). Якщо вагаєтесь, який розмір обрати,бо не знаєте, який розмір буде у вас після припливу молока, то обирайте на 1 розмір більший.
  • найменші підгузки (тут уже на ваш смак)+ маленька ковдра чи великий рушник. 
3. Заосби гігієни:

• рушники (для обличчя і тіла) 
  • прокладки (марлеві саморобні чи спеціальні великі післяродові)
  • прокладки одноразові для грудей (декілька штук)
  • особисті речі, як-от: зубна щітка і паста, гребінець, шампунь, мило, туалетний папір, крем для обличчя та рук, гігієнічна помада (все залежить від потреб кожної жінки і її звичок)
  • одноразові пелюшки (бажано мати 2-3 шт. великого розміру)
  • крем від тріщин на сосках (типу Бепантену)
4. Речі для малюка:

• найменші підгузки (тут уже на ваш смак)
  • маленька ковдра чи великий рушник
  • дитячі вологі серветки
  • дитячий  крем і присипка
  • дитячі ножички
  • дитяче мило (краще рідке - так зручніше)
  • аптечка: стерильні вата і бинт, 2 піпетки, перекис водню, зеленка тощо
  • пляшечка, соска (дурник), дитяча ложечка (це речі необов’язкові, але майте їх у разі потреби)
  • пелюшка багаторазові (1-2 шт.) і одноразові (5-6 шт.)
  • одяг (у даному випадку зручніше скласти у два окремих пакетики:      1  - для пологів (шапочка, бодік або льоля на довгий рукав, повзунки, царапки, підгузок, ковдрочка); 2 -  для перебування у пологовому будинку (шапочки, боді  або льолі, сліпіки, царапки, можна додатково шкарпеточки)Особисто мені було зручно мати у першому пакеті - бодік, а не льолю, що одягався не через горловину; а у другому пакеті на решту днів перебування мати сліпіки (комбінезончики) і шапочки на кожен день + царапки.
5. Інше:

• посуд (тарілка, горнятко, ложка, видерка)
  • дрібні гроші
  • телефон
  • записник+ручка
  • вода без газу + перекус (пам’ятайте, що ПІСЛЯ пологів не можна шоколаду Smile)
  • при партнерських пологах одяг (хоча не обов’язково, бо можуть попросити купити спеціальний одноразовий медичний одяг) і їжа для чоловіка.  
Одяг на виписку  і для себе (+взуття Smile), і для малюка краще складіть в окремий пакет заздалегідь, але зі собою не беріть у пологовий будинок, а покажіть чоловікові/мамі/свекрусі, де він знаходиться удома.

Вернуться к началу Перейти вниз
mari

Женщина Стрелец Кот
Дата регистрации : 2010-03-18
Работа/Хобби Работа/Хобби : тимчасова домогосподарка;

СообщениеТема: Re: Список речей для пологіі і перебування у пологовому   Пт Мар 19, 2010 6:36 pm

Ух, який супер детальний список!!!!
Перепрошую, а що таке льоліки і царапки? ntknow
А на рахунок їжі, то з собою я б не брала. Краще попросити чоловіка/маму/свекруху, щоб принесли потім. Бо по собі знаю їсти ДУУУЖЕ хочеться, а лікарняна їжа якось не внушає довіри...
Barbaris Vulgaris
Admin

СообщениеТема: Re: Список речей для пологіі і перебування у пологовому   Сб Мар 20, 2010 1:00 am

льоля - сорочечка, розпашонка, може мати зашитий рукавчик, який у разі потреби можна відгорнути.
царапки - рукавички, щоб дитинка не царапалась, бо нігтики у немовлят бувають досить великі і гострі.
Ясна

Женщина Сообщения : 72

СообщениеТема: Re: Список речей для пологіі і перебування у пологовому   Сб Мар 20, 2010 7:45 pm

Я народжувала вдома, то ми готували трави для швидкого скорочення матки та для зупинки кровотечі.Через три тиждні у мене вже не було ніяких виділень.
Якщо комусь цікаво. то знайду список
http://www.bereginya-rodu.org/
Barbaris Vulgaris
Admin

СообщениеТема: Re: Список речей для пологіі і перебування у пологовому   Сб Мар 20, 2010 10:04 pm

цікаво-цікаво, бо мені лікар радила пити таблетки (не пам. уже які) і відвар кропиви...я мучилась майже 2 місяці...
а взагалі, такий список треба складати "під себе"...
mari

Женщина Стрелец Кот

СообщениеТема: Re: Список речей для пологіі і перебування у пологовому   Вс Мар 21, 2010 12:26 am

Barbaris Vulgaris, дякую, просвітила темноту(мене))))
confused Я ж знаю ті речі!!!Хоч ті царапки я і не мала,в Діанки нігтики були такі тоненькі, що повідділялися зразу на другий день, а потім так повільно росли!!
А розпашонки(ті, що льолі), то як на мене троха н зручно - їй морщилося на спинці і скорше за все заважало(мені б заважало точно!)..
На рахунок таблеток чи трав,то я нічого не пила, десь орієнтовно за три-чотири тижні виділення пройшли. Хоч за той час так вже було надоїло, що я готова була пити все підряд!!!
Але якось перетерпіла...
Так, 100% погоджуюсь - список треба складати під себе, орієнтуючись на свої потреби і перші необхідності малятка))
mari

Женщина Стрелец Кот

СообщениеТема: Re: Список речей для пологіі і перебування у пологовому   Вс Мар 21, 2010 12:31 am

І, поки на забула - СЛАВА БЕПАНТЕНУ!!!!!
Любі майбутні матусі - Бепантен (чи тому подібні), то найнеобхідніша річ у пологовому!!!!!!
Я дурна, пропустила крізь вуха і не купила зразу! Думала, ай, якщо щось замажу календулою - тай по всьому...
І в перший же день моя Краса, як недосвідчений смоктун, засмоктала маму до крові!!! Crying or Very sad І..... Idea чоловік все таки погнав по Бепантен))))))
Не повірите - кілька годин і все загоїлося!!!Я такого ще не бачила!!!!Чесно кажучи, мене ще ні одне лікарство так швидко не лікувало...
Barbaris Vulgaris
Admin

СообщениеТема: Re: Список речей для пологіі і перебування у пологовому   Пн Мар 22, 2010 11:15 am

100% погоджуюсь, я теж була впевнена, що мені він не буде у пригоді. Яка наївна... :susel:
Спонсируемый контент

СообщениеТема: Re: Список речей для пологіі і перебування у пологовому   

Список речей для пологіі і перебування у пологовому
Страница 1 из 1

Права доступа к этому форуму:Вы не можете отвечать на сообщения
Татошка  :: Пологовий будинок-
Перейти: