Татошка
Ой, кто к нам пришел!!! dustman Мы тут дискутируем о Детях и их Родителях Ma У Вас уже есть прописка на нашем форуме? ВВедите логин и пароль для идентификации loony Вы тут впервые? Пройдите на регистрацию eyes Надеюсь Вам понравится наше общество и Вы присоединитесь к нашему шумному коллективу Cool 
ФорумPortalЧаВоРегистрацияВход
ICE Радио

Навигация
 Портал
 Форум
 Пользователи
 Профиль
 ЧаВо
 Поиск
Последние темы
» ГМО. Шкідливо чи ні?
Пн Июн 06, 2011 12:11 am автор Шоколадка

» Право на лево
Пн Июн 06, 2011 12:03 am автор Шоколадка

» Методи планування дитини
Вс Июн 05, 2011 11:56 pm автор Шоколадка

» Мультфильсы онлайн
Сб Фев 12, 2011 2:16 pm автор Cupuyc

» Семь объективных причин нежелания мужей присутствовать на родах
Пт Ноя 26, 2010 1:48 pm автор Арсен

» Музыкальный топик
Ср Ноя 10, 2010 1:26 pm автор Cupuyc

» Аплікація. Ніколи не рано!
Пт Окт 15, 2010 6:21 pm автор Ясна

» Увага! Тут піднімають настрій!
Чт Окт 07, 2010 3:45 pm автор Barbaris Vulgaris

» Релігія і ми у ній...
Пн Окт 04, 2010 1:44 pm автор Barbaris Vulgaris

Партнеры
Создать форум
Погода

Поделиться | 
 

 Шкідливі продукти

Перейти вниз 
АвторСообщение
Ясна

Ясна

Женщина Сообщения : 72
Дата регистрации : 2010-03-18
Откуда : Запоріжжя

СообщениеТема: Шкідливі продукти   Пт Мар 19, 2010 12:16 am

[Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть это изображение]

Фундаментальні дослідження виявили критичний вміст цукру та солі в сухих сніданках для дітей у багатьох продуктах торгових марок Kellogg's та Nestlé.
По всьому світу бачимо підтвердження всеохоплюючого просування на ринок шкідливих сніданків для дітей і батьків.
Не зважаючи на небезпечні інгредієнти, які входять до складу такої продукції, батьків дезінформують, запевняючи у протилежному.

Всесвітня Організація Союзів Споживачів (Consumers International, CI) як глобальна федерація споживчих організацій оприлюднила доповідь, в якій засуджується продаж сухих сніданків для дітей.

Вміст небезпечних для здоров'я людини інгредієнтів виявлено у складі продуктів, найбільш поширених сухих сніданків для дітей у всьому світі. Механізми просування та збуту такої продукції на ринку є вкрай безжалісними й неприпустимими.

Глобальні дослідження, проведені у 32* країнах, виявили шокуючі результати щодо вмісту цукру та солі в сухих сніданках для дітей, в тому числі і серед лідерів ринку - Kellogg's та Nestlé.

Хоча вміст цукру в такій продукції є різним у кожній країні, популярні продукти, такі як сухі сніданки Kellogg's Frosties, Froot Loops та Nestlé' s Cheerios і Nesquik вважаються високоякісними згідно діючих стандартів**. До того ж виявлено, що рівень вмісту цукру у багатьох із таких продуктів є значно більшим, ніж у морозиві чи смажених пончиках, вкритих цукровою глазур'ю.

Дослідження також показали, що вміст солі у рисових пластівцях торгової марки Kellogg's (Kellogg ' s Rice Krispies) , реалізованих на ринку Гонконгу, та у пластівцях торгової марки Nestlé' (Nestlé Chocapics) , реалізованих на ринку Аргентини, був таким же високим, як у морській воді***.

У претензіях/скаргах, що надходять до компаній-виробників, підіймається питання, що рівень вмісту солі та цукру в сухих сніданках для дітей ставить під сумнів національні цінності. Разом з тим, дослідження не виявили жодних перевищень вмісту цукру чи солі у пластівцях Kellogg's та Nestlé , що знаходяться у продажу на вітчизняних ринках.

У звіті йдеться й про те, що разом із відображенням на картонних упаковках героїв мультфільмів та іграшок для привернення дитячої уваги, виробники також адресуються до батьків, запевняючи їх щодо натуральних та оздоровчих якостей продукції. І це не зважаючи на височенний вміст цукру та солі. В очі кидається зображення та повідомлення на упаковках як намір допомогти у свідомому придбанні, оскільки товар «вільний від жирів» (`fat free`) або «схвалений батьками» (`approved by parents`).

Також у звіті містяться незаперечні докази, виявлені членськими організаціями СІ у різних країнах. Це демонструє хибність політики, що її проводять компанії-виробники на ринку дитячого харчування, не зважаючи на усі їх запевнення у протилежному.

Всесвітня Організація Союзів Споживачів ( Consumers International ) звертається до міжнародних норм аби заборонити продаж нездорової їжі для дітей. Організація стверджує, що це єдиний ефективний спосіб уберегти дітей від їжі з високим вмістом жирів, цукру та солі.

Джастін Макмаллан (Justin Macmullan), керівник інформаційних кампаній Всесвітньої Організація Союзів Споживачів (Consumers International), зазначає: «Дізнавшись про результати дослідження, батьки у всьому світі будуть шоковані. Високий вміст солі та цукру, виявлений у сухих сніданках для дітей відомих світових брендів, та їх постійне просування на ринок є свідченням неправомірності та невідповідності заходів, до яких вдаються виробники. Саме тому ми вимушені звертатися до міжнародних норм».

*Дослідження проводилися в Аргентині, Австралії, Бельгії, Бразилії, Чилі, Чехії, Данії, Фіджі, Франції, Німеччині, Гонконзі, Індії, Індонезії, Ірландії, Італії, Кенії, Малайзії, Нідерландах, Новій Зеландії, Норвегії, Перу, Польщі, Португалії, Росії, Словенії, Іспанії, Південній Кореї, Швеції, Швейцарії, Таїланді, Великобританії та США.

** Агенція Великої Британії зі стандартизації харчових продуктів, листопад 2007 р. [Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть эту ссылку] / frontofpackguidance2. pdf >

*** Загальний вміст солі в морській воді складає 3,5%, в той же час ця кількість складається з різновидів солі. Щоб визначити у відсотках вміст саме хлористого натрію (повареної солі), що використовується як столова сіль та міститься у харчових продуктах, необхідно розглядати рівень натрію в морській воді. Склад натрію в морській воді становить приблизно 1%, що дорівнює 2,5% хлориду натрія.

[Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть это изображение]

[Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть это изображение]
Вернуться к началу Перейти вниз
http://www.bereginya-rodu.org/
Barbaris Vulgaris
Admin
Barbaris Vulgaris

Женщина Сообщения : 143
Дата регистрации : 2010-02-05

СообщениеТема: Re: Шкідливі продукти   Пт Мар 19, 2010 1:01 am

Ну, Нестле то взагалі окрема пісня. Тільки для прикладу, львівські солодощі від "Світоча" були дуже смачні, а після того, як підприємство викупило Нестле - їсти ці цукерки просто не хочеться. У районі фабрики  завжди пахло шоколадом, а зараз - нічого ніде не пахне...
Вернуться к началу Перейти вниз
Ясна

Ясна

Женщина Сообщения : 72
Дата регистрации : 2010-03-18
Откуда : Запоріжжя

СообщениеТема: Re: Шкідливі продукти   Пт Мар 19, 2010 7:47 am

Мабуть скоро доведеться перейти на натуральне виробництво, як при дефіциті у СССР.
Ми вже самі робимо цукерки. Виходить смачніше, а загорнувши у фольгу для запікання не менш гарно.
Вернуться к началу Перейти вниз
http://www.bereginya-rodu.org/
Barbaris Vulgaris
Admin
Barbaris Vulgaris

Женщина Сообщения : 143
Дата регистрации : 2010-02-05

СообщениеТема: Re: Шкідливі продукти   Пт Мар 19, 2010 12:25 pm

все ж таки, вартує перед купівлею ознайомитись з етикеткою, хоча, як на мене, наші українські виробники грішать і тут - просто забувають зазначити саме отой шкідливий інгридієнт.
Вернуться к началу Перейти вниз
Ясна

Ясна

Женщина Сообщения : 72
Дата регистрации : 2010-03-18
Откуда : Запоріжжя

СообщениеТема: Re: Шкідливі продукти   Пт Мар 19, 2010 2:36 pm

молочні продукти
в некоторых "молочных продуктах" молока нет совсем! В частности, исследования качества сгущенного молока, проведенные Госпотребстандартом в прошлом году, позволили экспертам утверждать, что половина сгущенки отечественного происхождения вместо молока содержит растительные жиры. Специалисты сообщили, что из девяти брендов четыре (!) марки практически не содержали молока.

Нередко нет молока и в ароматическом мороженом, представляющем собой кусок взбитого льда с добавлением красителей и ароматизаторов. А, как показали последние проверки Укрметртестстандарта, в "пломбире" от самых известных производителей имеется до 90% растительного жира.


90%-м содержанием растительного жира могут "похвастать" и некоторые сырки в шоколаде. "В технологии производства глазированного сырка самое главное - сформовать основу, которую потом было бы легко глазировать. В твороге содержится значительно больше влаги, чем в той массе, из которой формуется основа сырка. А если в массу ввести высокоплавкий жир, не нужно дополнительно прессовать творог - можно сразу формовать полуфабрикат", - разъяснила Полищук "ход мыслей" производителей интернет-газете "СЕЙЧАС". И добавила, что такое, с позволения сказать, "производство" полностью лежит на совести производителей.

Со своей стороны добавим, что на совести производителей сырков лежит и наличие в них споровых микроорганизмов и другой патогенной микрофлоры. Вообще, памятуя о репутации глазированных сырков, остается только удивляться родителям, покупающим данный продукт в качестве "полезного лакомства" своим детям.

Ни грамма растительных жиров не должно содержаться и в составе сливочного масла - в противном случае это не масло, а спред либо комбижир, говорит врач-диетолог Лариса Буткова. "Сегодня много говорят о том, что в маргарине по сравнению с маслом гораздо меньше холестерина, и этого никто не отрицает. Однако вовсе не холестерин является врагом "номер один". Гораздо опаснее гидрогенизированные жиры, или так называемые трансжиры. У них есть еще одно, более "говорящее", название - жиры-уроды, поскольку они токсичны, обладают свойством накапливаться в организме, а к последствиям их неумеренного употребления врачи относят стресс, атеросклероз, болезни сердца, рак, ожирение"
Вернуться к началу Перейти вниз
http://www.bereginya-rodu.org/
mari

mari

Женщина Стрелец Кот
Сообщения : 31
Дата регистрации : 2010-03-18
Возраст : 31
Откуда : Стрий
Работа/Хобби Работа/Хобби : тимчасова домогосподарка;

СообщениеТема: Re: Шкідливі продукти   Пт Мар 19, 2010 5:16 pm

То як на мене, взагалі дітям до 3 років нема що давати нічого, що може містити цукор.
Думаю, солодощі може прекрасно замінити ізюм, курага, чорнослив(і то тільки перевіреного виробника), горіхи, а також звичайно свіжі українські фрукти і сухофрукти!
Вернуться к началу Перейти вниз
Mama Lena

Mama Lena

Сообщения : 1
Дата регистрации : 2010-03-20

СообщениеТема: Re: Шкідливі продукти   Сб Мар 20, 2010 4:58 pm

Mari! Понятное дело, что каждая мама хочет уберечь своего ребенка от сладостей хотя бы до 3 лет! мне просто интересно, сколько Вашему ребенку! Моей доце 1,8 и она из далека видит сладость, и это началось где-то в 1год и 2 мес, и с этим бороться практически невозможно, если только никуда не ходить, и не к кому не ходить, и самим ничего подобного не есть и даже не покупать! Поэтому лучше уж сделать что-то сладкое домашнее! Razz
Вернуться к началу Перейти вниз
Ясна

Ясна

Женщина Сообщения : 72
Дата регистрации : 2010-03-18
Откуда : Запоріжжя

СообщениеТема: Re: Шкідливі продукти   Сб Мар 20, 2010 7:38 pm

Років до чотирьох ми були як усі, тобто бабусі по дорозі у садок мали з нас щоденний навар.
а потім почали боротися за здорове харчування ()Якраз відділилися від батьків і вже нікому було балувати малу йогуртом чи чупачупсом.
То ми купували обраний дитиною йогурт, вона його лопала, а я вголос читала склад і вела роз"яснювальну роботу.
Виглядало це так:
Сухе молоко. Доню ти бачила сухе молоко? Воно як у корови порошочком сипеться? Ароматизатор полуничний? Таке росте у бабусі на городі?
От приходить кров до шлуночку і просить, дай полуничку, там вітамінчики, ручкам ніжкам потрібні, щоб рости, а шлуночок каже, немає, є якийсь порошочок без вітамінчиків. ні, говорить кров, таке ручки ніжки не їстимуть. порошочок залишається у шлуночку. а бачила. що буває з їжою, яка довго стоїть, вона кисне, воняє.Отаке у шлуночку робиться. Ручки, ніжки плачуть, хочуть їсти, їм рости треба. кров іде до шлуночка, а там все вонюче, гниле.
Десь на цьому місці йогурт летів в унітаз. Кілька подібних історій. і з нашого життя зникло багато нездорових продуктів.
Коли Дитина просить (нам 10 років), то купуємо, а ле вже настільки відновлено нормальні смакові рецептори, що рідко що доїдається, а якщо доїдається, чи ж даремно мама письменник Razz народжується нова казочка.
Вернуться к началу Перейти вниз
http://www.bereginya-rodu.org/
mari

mari

Женщина Стрелец Кот
Сообщения : 31
Дата регистрации : 2010-03-18
Возраст : 31
Откуда : Стрий
Работа/Хобби Работа/Хобби : тимчасова домогосподарка;

СообщениеТема: Re: Шкідливі продукти   Вс Мар 21, 2010 12:05 am

Mama Lena,моїй красуні 7 місяців.
Так, поки що мені здається, що я зможу до 3 років вберегти її від шкідливих, (але, погодьтеся, таких смічних) продуктів, бо на всі боки намагаюся пропагувати здорове харчування! Але ключове слово у цій фразі - "здається"...так, що звичайно, час покаже...
Ясна, так класно придумала!!!!!!! Appl
Так, чиста правда - мама найвидатніший письменник!!!
Вернуться к началу Перейти вниз
Спонсируемый контент
СообщениеТема: Re: Шкідливі продукти   

Вернуться к началу Перейти вниз
 
Шкідливі продукти
Вернуться к началу 
Страница 1 из 1

Права доступа к этому форуму:Вы не можете отвечать на сообщения
Татошка  :: Татошкіна вітальня-
Перейти: