Татошка
Ой, кто к нам пришел!!! dustman Мы тут дискутируем о Детях и их Родителях Ma У Вас уже есть прописка на нашем форуме? ВВедите логин и пароль для идентификации loony Вы тут впервые? Пройдите на регистрацию eyes Надеюсь Вам понравится наше общество и Вы присоединитесь к нашему шумному коллективу Cool

ФорумPortalЧаВоРегистрацияВход
ICE Радио

Навигация
 Портал
 Форум
 Пользователи
 ЧаВо
 Поиск
Последние темы
» ГМО. Шкідливо чи ні?
Пн Июн 06, 2011 12:11 am автор Шоколадка

» Право на лево
Пн Июн 06, 2011 12:03 am автор Шоколадка

» Методи планування дитини
Вс Июн 05, 2011 11:56 pm автор Шоколадка

» Мультфильсы онлайн
Сб Фев 12, 2011 2:16 pm автор Cupuyc

» Семь объективных причин нежелания мужей присутствовать на родах
Пт Ноя 26, 2010 1:48 pm автор Арсен

» Музыкальный топик
Ср Ноя 10, 2010 1:26 pm автор Cupuyc

» Аплікація. Ніколи не рано!
Пт Окт 15, 2010 6:21 pm автор Ясна

» Увага! Тут піднімають настрій!
Чт Окт 07, 2010 3:45 pm автор Barbaris Vulgaris

» Релігія і ми у ній...
Пн Окт 04, 2010 1:44 pm автор Barbaris Vulgaris

Партнеры
Создать форум
Погода

Поделиться | 

Дії вашого малюка: дозволити чи заборонити?

Перейти вниз 
АвторСообщение
Barbaris Vulgaris
Admin

Женщина Сообщения : 143
Дата регистрации : 2010-02-05

СообщениеТема: Дії вашого малюка: дозволити чи заборонити?   Сб Мар 27, 2010 12:36 am

Коли ми щось забороняємо дитині, то хочемо забезпечити спокій собі і стану речей у своєму домі. Але часто це спричиняє спротив "маленьких ангелят" - крики, істерики, дії наперекір забороні - усе щоб затьмарити наше батьківство Wink. Бо, звичайно ж, наші заборони створюють певні обмеження і для дітей (бо не можна, і край), і для нас самих - постійний контроль за їхнім дотриманням. Так легко дозволити дитині робити те, що вона хоче.
Наприклад, я дозволяю своїй дитині ходити/лазити по мокрих газонах біля будинку, залазити з "руками-і-ногами" у пісок, впасти у порох/болото/калюжу - не біда - відмиємо/відперемо (і у той час, коли інші дітваки чемно йдуть за ручку з мамами, ми повертаємось додому справжніми сажотрусами), час від часу дозволяю "допомогти" мені витягнути/запхати речі у пральну машину (хоча при цьому "наша" влучність явно "не фонтан" Wink); бавитись "дорослими" каструлями з кухні чи тазиками з ванної, чи взуттям з коридору ( у хаті, правда, після цього "армагедон", але мене якось це не дуже напрягає)
А що (не) припустимо для вас?
Вернуться к началу Перейти вниз
Ясна

Женщина Сообщения : 72
Дата регистрации : 2010-03-18

СообщениеТема: Re: Дії вашого малюка: дозволити чи заборонити?   Сб Мар 27, 2010 11:08 pm

Абсолютно з тобою згодна! Забороняти дитині, щось у раньому віці - це гальмувати її розвиток.
Ми дозволяємо все, що не загрожує життю та здоров"ю малечі.
ебезпечні речі прибираються з поля зору. у доступних місцях (шухлядки, шафочки, трельяж) розставлені речі, якими можна гратися дитині і які не складно повернути назад.
Нам зараз рік і два з половиною місяці. Дитина вже досить керована, головним досягненням вважаю те. що вона вірить мені, що коли не можна - то це дійсно не можна (наприклад бити сестричку чи кусати цицю)
Дзвінка любить вживати "не можна". я їй пояснюю, що так дитину заплутують, якщо вчора це було можна, а сьогодні не можна то як дитина зрозуміє, що від неї хочуть? Вона перестане вірити забороні, бо знатиме, що колись все одно це буде можна зробити. І може постраждати.
http://www.bereginya-rodu.org/
Cupuyc
Admin

Мужчина Водолей Петух
Дата регистрации : 2010-02-05

СообщениеТема: Re: Дії вашого малюка: дозволити чи заборонити?   Пт Май 21, 2010 10:21 am

Нашей Тоське 1год и 3 месяца. 29
я беру ее игрушки собираю и кидаю в ее ящик - он стоит в другом конце комнаты... она смотрит задумчиво на полет игрушек - потом подходит к моему столу - берет мой мобильный и швыряет его через всю комнату в ту же коробку....strah У меня немая пауза... Она поворачивается ко мне с лицом выражающим чувство выполненного долга. Теперь думаю игрушки надо бережно ложить в коробку dont
http://tatoshka.mirbb.net
Спонсируемый контент

СообщениеТема: Re: Дії вашого малюка: дозволити чи заборонити?   

Дії вашого малюка: дозволити чи заборонити?
Страница 1 из 1

Права доступа к этому форуму:Вы не можете отвечать на сообщения
Татошка  :: Татошкіна вітальня-
Перейти: