Татошка
Ой, кто к нам пришел!!! dustman Мы тут дискутируем о Детях и их Родителях Ma У Вас уже есть прописка на нашем форуме? ВВедите логин и пароль для идентификации loony Вы тут впервые? Пройдите на регистрацию eyes Надеюсь Вам понравится наше общество и Вы присоединитесь к нашему шумному коллективу Cool

ФорумPortalЧаВоРегистрацияВход
ICE Радио

Навигация
 Портал
 Форум
 Пользователи
 ЧаВо
 Поиск
Последние темы
» ГМО. Шкідливо чи ні?
Пн Июн 06, 2011 12:11 am автор Шоколадка

» Право на лево
Пн Июн 06, 2011 12:03 am автор Шоколадка

» Методи планування дитини
Вс Июн 05, 2011 11:56 pm автор Шоколадка

» Мультфильсы онлайн
Сб Фев 12, 2011 2:16 pm автор Cupuyc

» Семь объективных причин нежелания мужей присутствовать на родах
Пт Ноя 26, 2010 1:48 pm автор Арсен

» Музыкальный топик
Ср Ноя 10, 2010 1:26 pm автор Cupuyc

» Аплікація. Ніколи не рано!
Пт Окт 15, 2010 6:21 pm автор Ясна

» Увага! Тут піднімають настрій!
Чт Окт 07, 2010 3:45 pm автор Barbaris Vulgaris

» Релігія і ми у ній...
Пн Окт 04, 2010 1:44 pm автор Barbaris Vulgaris

Партнеры
Создать форум
Погода

Поделиться | 

Чи може молода сім’я заробити на власну квартиру?

Перейти вниз 
АвторСообщение
Barbaris Vulgaris
Admin

Женщина Сообщения : 143
Дата регистрации : 2010-02-05

СообщениеТема: Чи може молода сім’я заробити на власну квартиру?   Пт Мар 26, 2010 12:54 pm

От мене мучить таке: чи може у нашій країні молода сім’я заробити сама, своїми руками (чи мозком - у кого як виходить Smile)на власну квартиру?
Маю на увазі будь-який варіант - іпотека, готівка чи інше, - але лише за умови, що все це відбувається без допомоги батьків (або інших "меценатів" Wink), напр., грошима для першого внеску...
Які були у вас варіанти? Чи ви тільки мрієте про власний куточок?
І що треба такого зробити середньостатистичній українській (тобто без особливих статків, але перспективній і беручкій до роботи) молодій сім’ї, щоб таки мати власну квартиру?
Вернуться к началу Перейти вниз
Шоколадка

Женщина Рак Кот
Дата регистрации : 2010-03-26

СообщениеТема: Re: Чи може молода сім’я заробити на власну квартиру?   Пт Мар 26, 2010 3:39 pm

Думаю, що у нашій державі то є майже неможливим за власні кошти придбати житло без допомоги чи позики. Одиниці можуть заробити такі гроші в Україні займаючи високу посаду, або ж варіант виграшу у лотерею. Для іпотеки треба мати стабільну роботу і високу з/п Surprised
Мрію про власний будиночок з ділянкою землі де можна розташувати альтанку, посадити квіточки і насолоджуватись життям, але нажаль зараз то є просто не можливим. Брати кредит не вихід, а заробити не реально. То і лишається наразі чарівною мрією
Barbaris Vulgaris
Admin

СообщениеТема: Re: Чи може молода сім’я заробити на власну квартиру?   Пт Мар 26, 2010 4:06 pm

Лотерея кажете?
Щонеділі, переключаючи телевізор, попадаю на якусь лотерею з Лієпою - а може, справді, роздають просто так? beggar Мало віриться...
Шоколадка

Женщина Рак Кот
Дата регистрации : 2010-03-26

СообщениеТема: Re: Чи може молода сім’я заробити на власну квартиру?   Пт Мар 26, 2010 4:17 pm

в мене свекруха грає в Лото Забаву, раз виграла 1500 а так переважно по 5-20гр. Я тоже деколи собі купляю по одній, а ось може щось і виграю, люди ж якось виграють.. Головне не захоплюватись
Cupuyc
Admin

Мужчина Водолей Петух

СообщениеТема: Re: Чи може молода сім’я заробити на власну квартиру?   Пт Мар 26, 2010 4:35 pm

Купил я как то 40 штук лотереек "Забава". С нетерпением ждал розыгрыша. Проснулся в нужное время - включил телек и около часа наблюдал, как тают мои призрачные надежды Sad Surprised
http://tatoshka.mirbb.net
Ясна

Женщина Сообщения : 72
Дата регистрации : 2010-03-18

СообщениеТема: Re: Чи може молода сім’я заробити на власну квартиру?   Вс Мар 28, 2010 2:30 pm

Народити трійню. або, щоб напевно, чотирьох за раз. 7 7 7 7
http://www.bereginya-rodu.org/
Barbaris Vulgaris
Admin

СообщениеТема: Re: Чи може молода сім’я заробити на власну квартиру?   Вс Мар 28, 2010 3:22 pm

ага, якраз!!, і дасть наша держава тоді, напр., 2-кімн. квартиру - що маєш її що не маєш (при такій кількості дітей Wink c ), але тішитися мусиш - бо ж безкоштовно ;
Ясна

Женщина Сообщения : 72
Дата регистрации : 2010-03-18

СообщениеТема: Re: Чи може молода сім’я заробити на власну квартиру?   Вс Мар 28, 2010 7:32 pm

а раптом на трикімнатну розщедряться ? Surprised
http://www.bereginya-rodu.org/
Спонсируемый контент

СообщениеТема: Re: Чи може молода сім’я заробити на власну квартиру?   

Чи може молода сім’я заробити на власну квартиру?
Страница 1 из 1

Права доступа к этому форуму:Вы не можете отвечать на сообщения
Татошка  :: Кав'ярня "У Татошки"-
Перейти: