Татошка
Ой, кто к нам пришел!!! dustman Мы тут дискутируем о Детях и их Родителях Ma У Вас уже есть прописка на нашем форуме? ВВедите логин и пароль для идентификации loony Вы тут впервые? Пройдите на регистрацию eyes Надеюсь Вам понравится наше общество и Вы присоединитесь к нашему шумному коллективу Cool

ФорумPortalЧаВоРегистрацияВход
ICE Радио

Навигация
 Портал
 Форум
 Пользователи
 ЧаВо
 Поиск
Последние темы
» ГМО. Шкідливо чи ні?
Пн Июн 06, 2011 12:11 am автор Шоколадка

» Право на лево
Пн Июн 06, 2011 12:03 am автор Шоколадка

» Методи планування дитини
Вс Июн 05, 2011 11:56 pm автор Шоколадка

» Мультфильсы онлайн
Сб Фев 12, 2011 2:16 pm автор Cupuyc

» Семь объективных причин нежелания мужей присутствовать на родах
Пт Ноя 26, 2010 1:48 pm автор Арсен

» Музыкальный топик
Ср Ноя 10, 2010 1:26 pm автор Cupuyc

» Аплікація. Ніколи не рано!
Пт Окт 15, 2010 6:21 pm автор Ясна

» Увага! Тут піднімають настрій!
Чт Окт 07, 2010 3:45 pm автор Barbaris Vulgaris

» Релігія і ми у ній...
Пн Окт 04, 2010 1:44 pm автор Barbaris Vulgaris

Партнеры
Создать форум
Погода

Поделиться | 

Любов до горщика :)

Перейти вниз 
АвторСообщение
Barbaris Vulgaris
Admin

Женщина Сообщения : 143
Дата регистрации : 2010-02-05

СообщениеТема: Любов до горщика :)   Вс Мар 21, 2010 6:08 pm

Дівчатка, така тема для мене і чоловіка - ну, просто болюча Smoked ...
Не вдається висадити доню на горщик. Стоїть він, бідолася, під доньчиним ліжком ось уже півроку. Час від часу Тотоська може ним побавитись, позапихати у нього ноги-руки, інколи сісти, коли стомиться, але...основну функцію свою він так і не виконує...
Навіть купили уже насадку для дорослого унітаза - нєєаа, криком кричить Plak і втікає з туалету Kosa , хоча сам по собі факт ходіття в інтимну кімнату дорослих її цікавить і то дуже...
Може, таки здатись і дивитись по дитині, коли зацікавленість переходить у бажанння сісти на нього самостійно? Може, таки правий педіатр Комаровський, що у цій справі не треба поспішати і робити спроби висадити уже ближче до 1,5-річного віку дитини?
А як у вас? Успішно? Idea
Вернуться к началу Перейти вниз
Зая

Дата регистрации : 2010-03-21

СообщениеТема: Re: Любов до горщика :)   Вс Мар 21, 2010 9:46 pm

Привіт! Найкраще всаджувати дитину на грщик ближче до 1,5 річного віку, або й пізніше. Дитина повинна усвідомлювати що від неї хочуть, навіть якщо не одягати підгузник дитина буде пісяти в колготи і бажаного результату не буде, навіть може з"явитись випрілість. Якщо примусово всаджувати дитину на горщик, в неї може розвинутись відраза до нього. Нічого страшного в тому. що дитина в 2,5 роки ходить в підгузнику, в садках зустрічаються ще діти в 3-4 роки і у підгузках.
tanjushka

Женщина Козерог Собака
Дата регистрации : 2010-03-19

СообщениеТема: Re: Любов до горщика :)   Пн Мар 22, 2010 12:55 am

час від часу пробую садити, хоча б раз в день - зранку відразу після сну, то більшість разів в горщик пісяє, а так не дуже хоче в ньому сидіти, бавиться, вихиляється, лягає на колінця... так що звикання до нього в нас ще попереду. ясно що в нашому віці (8,5 місяці) ми ще на нього проситись не будем, штанці мокрими стають самі по собі, пісяння-какання ще не контрольоване, але вже помаленьку звикаємо до цього предмету.
Barbaris Vulgaris
Admin

СообщениеТема: Re: Любов до горщика :)   Пн Мар 22, 2010 11:19 am

ееехх, зранку мене не вистачає на це діло...
а ви що залишаєте своїх діток без памперсів у колготках/штанцях бігати по хаті? help
Ясна

Женщина Сообщения : 72
Дата регистрации : 2010-03-18

СообщениеТема: Re: Любов до горщика :)   Пн Мар 22, 2010 12:53 pm

Ми з восьми місяців сідали на горщик. Ніколи не тримали насильно, а ось із року малеча агресивнореагує на горщик, кричить, зразу встає. я сумую за тим часом, коли за день були одні бо двоє брудних ковготок. Зараз це з десяток.
Я зустрічала подібні ситуації не один раз. Тому змирилася і ставлюся спокійно до цього. Цвітанка знає де горщик, відносить туди запісяні трусики, садить пісяти іграшки. при цьому хвалить їх. коли міняю трусики, то говорить собі а-я-я-й.
Думаю, що усвідомлення того, що відбувається у дитини сформоване. а відмова від горщика - то протест, от тільки б розібратися проти чого?
http://www.bereginya-rodu.org/
Ясна

Женщина Сообщения : 72
Дата регистрации : 2010-03-18

СообщениеТема: Re: Любов до горщика :)   Пн Мар 22, 2010 12:58 pm

Barbaris Vulgaris пишет:
ееехх, зранку мене не вистачає на це діло...
а ви що залишаєте своїх діток без памперсів у колготках/штанцях бігати по хаті? help
Мамочки придумали безліч методів як обходитися бех одноразових підгузників.
Ми використовуємо трусики+марля (50 на 50 см)+ ковготки. Звісно, не ідеально, іноді дістається й килимам. та на літо планую віддати килими на мийку. тому особо цим не заморочуюся.
http://www.bereginya-rodu.org/
Barbaris Vulgaris
Admin

СообщениеТема: Re: Любов до горщика :)   Пн Мар 22, 2010 1:40 pm

от, власне, ігнорування дитяче близько року мене і зупинило при ранньому висаджуванні - докласти зусиль стільки, щоб через півроку все виявилось марним...
Спонсируемый контент

СообщениеТема: Re: Любов до горщика :)   

Любов до горщика :)
Страница 1 из 1

Права доступа к этому форуму:Вы не можете отвечать на сообщения
Татошка  :: Татошкіна вітальня-
Перейти: